Choď na obsah Choď na menu
 


Únos alebo útek zmanipulovanej (?) Stanky Hudecovej z Banskej Bystrice

24. 11. 2008

Pred niekoľkými dňami zmizla z rodičovského domu v Banskej Bystrici 25 ročná Stanka Hudecová, poslucháčka medicíny. Už približne pred rokom odcestovala do Nemecka, pričom jej nebolo umožnené podávať o sebe žiadne správy. Nedávno sa predsa len ozvala a rodičia si ju z Nemecka odviezli. Je v deviatom mesiaci tehotenstva. Jej druh, údajne Hitlerov prívrženec, milovník astrológie a podľa všetkého aj vykonávateľ manipulatívnych techník, člen alebo vodca skupiny so znakmi sekty trval na tom, aby porodila v Mníchove. Akonáhle za ňou pricestoval do Banskej Bystrice, stratila sa z dohľadu najbližších po druhýkrát.

Rodičia aj všetci jej blízki sú presvedčení, že neodišla dobrovoľne. Bolo po nej vyhlásené celoštátne pátranie a pátra sa aj v zahraničí.

Stanka Hudecová meria 163 centimetrov. Má vyrastené blond vlasy siahajúce po plecia, modré oči. Nosí okuliare. Jej fotografia je uvedená v článkoch nižšie, ako aj vo videu. Akékoľvek poznatky o menovanej, prípadne aj o jej druhovi Štefanovi Spergerovi, ktoré by mohli viesť k zisteniu miesta pobytu menovanej ohlás-te prosím na telefónne číslo 158.

 

Súvisiace články:

 

Leona Kočkovičová Fučíkova: Tehotnú Stanku uniesol Hitlerov prívrženec, joj.sk/TV JOJ, 19. 11. 2008

Leona Kočkovičová Fučíkova, Ivana Kapráliková, Marcel Mojžiš: Za zmiznutím Stanky stojí sekta!, joj.sk/TV JOJ, 21. 11. 2008

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.