Choď na obsah Choď na menu
 


27. a 28. októbra sa uskutoční rozsiahla pátraciu akcia

26. 10. 2008

Ako ohlásil zástupca hovorkyne žilinského riaditeľstva polície, v pátracej akcii budú hľadať Majku Guráňovú. Podľa informácie SITA "do akcie sa okrem policajtov zapoja aj profesionálne záchranárske zložky a dobrovoľní záchranári." (Zdroj: Aktualitty.sk)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

drzime vam palce

(monika, 27. 11. 2008 10:03)

pribeh Majky sledujem uz od začiatku a dufam ze sa dobre skonci.Ocenujem najmä snahu jej otca a starsieho brata,ktorí pátraju na vlastnu päsť a organyzuju patracie akcie po Majke.Zaujimalo by ma preco Majku hladaju len v Ruzomberku a okoli.Viem,ze v sobotu boja patracia akcia v Ludrovej ale bez uspechu.Preco ju hladaju po horach,maju nejaku indiciu alebo stopu...

pevne verim ze sa vrati

(nikoleta, 1. 11. 2008 23:39)

je mi to velmi luto co sa stalo verim ze sa majka najde ziva a hlavne zdrava je mi to velmi luto ale bohuzial vam neviem nijako pomoct prajem celej majkinej rodine aby verili a drzali vsetko nakoniec dobre dopadne

Včera, ani dnes sa neanšla

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 28. 10. 2008 21:50)

Podľa TV JOJ, v tejto mimoriadnej dvojdňovej pátracej akcii sa nenašla ani žiadna stopa. Hovory z jej mobilu, že boli preverené už dávnejšie. K ničomu neviedli.

verim ,ze sa najde

(Zuzana, 28. 10. 2008 21:31)

Je mi luto co sa stalo a verim ,ze Majka sa najde ,ak by som mohla pomoct urcite by som sa zapojila do hladanie ,ale bohuzial som momentalne mimo slovenska. Prajem celej rodine ,aby sa drzala a verili , ze vsetko dobre dopadne.